ABD’den büyük ödül…

0

Banvit’in 2013 yılı Faaliyet Raporu’na Amerika’da gerçekleştirilen ve ayrı ödül organizasyonları olan ARC ile LACP Awards’tan ödül yağdı.

Banvit’in logosu kadar oturmuş bir ambalaj kimliği de var. Bu yüzden çok farklı bir Faaliyet Raporu” hazırlandı. Taze ve leziz başarılara vurgu yapılarak, yatırımcılar için çok farklı tasarlanan, şirketin 2013 yılı faaliyetlerine ve başarılarına yer verilen raporunda, bu kimlik kullanıldı ve rapor, Banvit’in kendine has tabaklı ambalajında sunuldu.  Üzerindeki etiket de ise, içindeki ürüne, yani faaliyet raporuna özgü temel finansal ve operasyonel rakamlar ile Şirket’in kurumsal bilgilerine yer verildi. yaratan bir rapor üretildi.

Ve bu Banvit 2013 Faaliyet Raporu, Merkezi New York’ta bulunan ve tüm dünyada yatırımcı ilişkileri profesyonelleri tarafından faaliyet raporlarının Oscar’ları olarak bilinen ARC Awards’ta biri Büyük Ödül olmak üzere üç ödülle taçlandırıldı. Rapor, yarışma jürisi tarafından geleneksel olmayan faaliyet raporları arasında Best Cover Design ile Grand Award’a, Food & Consumer Packaged Goods kategorisinde ise bir Gold ve bir Silver ödüle lâyık görüldü.

28’incisi düzenlenen ARC (Annual Report Competiton) Awards’ta bu yıl 31 farklı ülkeden 2.000’in üzerinde rapor, yaratıcılık, tasarım, konsept, içerik kalitesi ve sunumu, uyumluluk, okurla kurulan iletişim, açıklık, özlülük ve farklılık gibi kriterlere göre değerlendirmeye tabi tutuldu. Yarıma jürisi, çeşitli ülkelerden gelen dünyanın saygın şirketleri ve iletişim ajanslarının üst düzey yöneticileri, CEO’ları ve Başkanları, tasarımcılar, paydaş ilişkileri profesyonelleri, analistler ve yaratıcı yönetmenlerden oluştu.

Banvit LACP’den de boş dönmedi

Banvit’in 2013 yılı faaliyet raporu ARC dışında, Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi (LACP) tarafından düzenlenen ve sonuçları Temmuz ayında açıklanan Vision Awards yarışmasında da 5 farklı kategoride ödüle lâyık görüldü.

Banvit, 2013 yılına ait faaliyet raporu ile Vision Awards’ta Altın Ödül’ün (Gold Award – Genel değerlendirme) sahibi oldu. Banvit 2013 faaliyet raporu ile ayrıca; Most Creative – Silver (En Yaratıcı – Gümüş Ödül) / Top 100 Worldwide #95 (Dünyanın En İyi 100 Faaliyet Raporu içerisinde 95’inci) / Top 80 in EMEA #35 (Avrupa / Orta Doğu / Afrika Bölgesi’nde En İyi 80 Faaliyet Raporu içerisinde 35’inci) ve Top 20 Turkish Annual Reports in 2013 (2013 Yılında Türkiye’nin En İyi 20 Faaliyet Raporu) kategorilerinde de ödüle değer görüldü.

Paylaş

Cevap yaz