Anneler ve çocukları için…

0

Banvit, anneler ve çocukları için düzenlediği eğlenceli ve öğretici haftasonu etkinliğini İzmir ve İstanbul’un ardından Ankara’da başlattı. Başkentte anne ve çocuklar, ‘Akıllı Çocukların Akıllı Anneleri’ etkinliği kapsamında, Uzman Diyetisyen Nihan Ortaç Yaldız ile 7- 8 Mart’ta Gordion Alışveriş Merkezi’nde, 14-15 Mart’ta Cepa Alışveriş Merkezi’nde biraraya geldi. 21- 22 Mart’ta ise Panora Alışveriş Merkezleri’nde gerçekleştirilecek etkinlik kapsamında Diyetisyen Nihan Ortaç Yaldız, çocukların boy ve kilo ölçümüyle beslenme alışkanlıklarını çıkararak, annelere çocukları için sağlıklı beslenme tüyoları verecek…

Türkiye’nin lider gıda markalarından Banvit, Ankara’da anneler ve çocuklarına özel olarak başlattığı, eğlenceli ve bilgilendirici haftasonu etkinliklerine hızla devam ediyor. Geçtiğimiz yıl İzmir ve İstanbul’da da yapılan, anneler ve çocuklarından yoğun ilgi gören ‘Akıllı Çocukların Akıllı Anneleri’ etkinliği, Ankara’da da sağlanan yüksek katılımla alışveriş merkezlerine yayılıyor.

Çocukların sağlıklı gelişimi ve beslenmesiyle ilgili anneleri bilgilendirecek ve bu sırada çocukları zevkli oyunlarla eğlendirecek olan haftasonu etkinliklerinin Ankara ayağı, ilk olarak 7- 8 Mart’ta Gordion Alışveriş Merkezi’nde, ardından 14-15 Mart’ta Cepa Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirildi. Son olarak 21- 22 Mart’ta Panora Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilecek etkinlik kapsamında saat 13:00 ile 19:00 saatleri arasında alışveriş merkezine gelen anneler, Banvit standında Uzman Diyetisyen Nihan Ortaç Yaldız ile buluşacak. Etkinlikte anneler, çocuklarının boy ve kilo ölçümü ile beslenme alışkanlıklarını ücretsiz olarak öğrenme fırsatını yakalarken, Diyetisyen Nihan Ortaç Yaldız da her çocuğa göre değişen bu bilgileri değerlendirerek, sağlıklı ve doğru beslenme tüyolarını anneleriyle paylaşacak.

Paylaş

Cevap yaz