Aslında neden bahsettiğimizi çok iyi biliyorsunuz…

0

Sevgili anneler,

Çoğunuz bizi yıllardır tanıyorsunuz. Çoğunuz Banvit’le büyüdünüz, çünkü biz titizlikle yetiştirdiğimiz piliçlerimizi sofralarınıza özenle ulaştırmaya tam 45 yıldır devam ediyoruz.

Bizimle büyüyenler bize güveniyor, bunu biliyoruz. Biz de bu güveni sarsmamak için her geçen gün tüketicilerimize daha iyi hizmet verebilmek üzere çalışıyoruz, tüm gücümüzle sağlıktan ve kaliteden, etik ilkelerimizden ödün vermeden… Tüm Banvit çalışanlarının ortak hedefi, daima daha iyisini, daha yenisini sizlere ve en az sizin kadar değer verdiğimiz çocuklarınıza sunmak. Güveninize her zaman layık olmak.

Daha iyiyi, daha yeniyi aramaktaki itici gücümüz ise sadece sevgi.

Çok şanslıyız, yaptığımız işle sağlıklı nesillerin yetişmesine doğrudan katkıda bulunabiliyoruz, çünkü biz yetişmekte olan o nesli, çocuklarımızı çok seviyoruz. Ve yine çok şanslıyız, çünkü sizlerle her markaya nasip olmayan bir iletişime sahibiz, çünkü sizler bunu sık sık dile getiriyorsunuz, çünkü duygularınızı samimiyetle bizimle paylaşıyorsunuz ve en önemlisi bize güveniyorsunuz.

Sevgili anneler, siz, bizi evinize kabul ediyor, mutfağınıza alıyorsunuz. Bize sadece kapınızı değil, ailenizi, çocuklarınızı ve sevdiklerinizi emanet ediyorsunuz. Biz ise bu sorumluluğun altından ekipçe ancak sevgiyle kalkabiliyoruz. Çünkü sevginin ve iyiliğin gücüne inanıyoruz! İşte bu nedenle, tam 45 yıldır inandığımız değerleri ceplerimize doldurduk, ülkemizin en değerleri uzmanlarından görüşleri önümüze aldık, deneyimlerimiz ve sizden gelen taleplerin ışığı ile yola çıktık, birbirinden değerli içerik editörleri ile birlikte sizler için bir dünya hazırladık. Hem besleyici, hem lezzetli, hem de sağlıklı yemek tariflerinden, yaşamımızı kolaylaştıracak ipuçlarına kadar her türlü ihtiyacınızı birarada bulabileceğiniz sevgi dolu bir adres ile karşınızdayız… Hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Dileriz seversiniz, dileriz sahiplenirsiniz ve dileriz tamamen katkısız bir sevgiyle hazırlanan bu siteyi varlığınızla ve katkılarınızla siz de zenginleştirirsiniz. Çocuklarınız için hayal ettiğiniz her şeyin eksiksiz olarak gerçekleşmesini dileriz…

 

İlgi Görener

Banvit A.Ş.
Kurumsal Gelişim ve İletişim Direktörü

Paylaş

Cevap yaz