Banvit Dubai’de…

0

Screen Shot 2016-02-29 at 3.59.06 PM

Her sene dünyanın pek çok yerinde yemekle ilgili önemli fuarlar düzenlenir. Onlar arasında en prestjlilerinden biri olan Gulfood Uluslararası Gıda Fuarı’na katılan Banvit sayesinde pek çok yabancı piliç dönerin lezzetine sahit oldu.

Dünya’nın önde gelen, prestijli gıda fuarlarından biri olarak kabul edilen ve her yıl düzenlenen Gulfood Uluslar arası Gıda Fuarı, bu yıl Birleşik Arap Emirlikleri – Dubai’de 21-25 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da katıldığımız ve sponsorları arasında yer alarak destek verdiğimiz Dubai Gulfood Uluslar arası Gıda Fuarı, düzenlendiği 5 günlük süre boyunca yine binlerce marka ve firma ile onbinlerce ziyaretçiye ev sahipliği yaptı. Fuar alanında kurduğumuz tanıtım standımızla ziyaretçilerimize şirketimiz ve ürünlerimiz, Dubai’deki satış ve pazarlama ağımız hakkında bilgiler aktardık, gelen soruları cevaplandırdık. Olası işbirliklerini de değerlendirdiğimiz fuarda, oldukça ilgi gören tanıtım standımıza uğrayan binlerce misafirimize de Banvit piliç döner ürünümüzü ikram ettik.

Gulfood Gıda Fuarı, gıda sektörünün buluşma noktası olmakla birlikte en büyük satış ve kaynak platformu olma özelliğine de sahip. Fuarda gıda sektörü, restoran ürünleri ve kafe alanındaki mükemmel içerikler, detaylar, dizaynlar, son teknolojiler ve pek çok farklı ürün seçeneği sunuldu. Ayrıca düzenlenen yarışmalar ve sektörel seminerler de gıda sektörü profesyonellerine ile ziyaretçilere farklı bir fuar deneyimi sunmuş oldu.

Önümüzdeki yıl 22. kez düzenlenmesi hedeflenen Gulfood Dubai Uluslar arası Gıda Fuarı’nın 27 Şubat – 2 Mart 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Paylaş

Cevap yaz