Banvit Geleneksel Sünnet Şenliği yapıldı!

0

Her üç yılda bir düzenlediğimiz ve artık gelenekselleşen Banvit Sünnet Şenliği’ni, 2 Ağustos tarihinde, Bandırma’da bulunan merkez kampüsümüzde gerçekleştirdik.

Banvit olarak çocuklarımızın zor bir gününde onların yanında olduk. Artık gelenekselleşen Banvit Sünnet Şenliği ile çocukları mutlu etmenin gururunu yaşadık. İleri İşlem Tesisleri’mizin yanındaki yeşil alanda düzenlenen şenlik etkinliklerine, İzmir’den gelen özel animasyon ekibinin çocuklar için hazırladığı eğlenceli oyunlar damgasını vurdu. Gün boyunca müzik yayını, balon ve yüz boyama standları, pamuk helva, dondurma gibi ikramlar ve düzenlenen mini yarışmalarla oldukça coşkulu geçen şenlikte çocuklar, doyasıya eğlenme fırsatı buldular.

Şenlikten önceki haftalarda Bandırma Devlet Hastanesi’nde sünnet işlemleri gerçekleştirilen 123 çocuğumuza hediye olarak birer bisiklet armağan edildi. Okunan mevlütün ardından, davetlilere lokma ve yemek ikramı yapıldı. Hatıra fotoğrafı çekimi ve bisikletlerin teslim edilmesi ile sünnet şenliği sona erdi. Tanıtım ve Halkla İlişkiler Bölümümüz tarafından organize edilen ve yaklaşık 1.700 davetlinin ağırlandığı sünnet şenliği, yalnızca şirketimizde çalışan personelimizin çocuklarını kapsıyordu.

Paylaş

Cevap yaz