Banvit, Gulfood Gıda Fuarı’nda…

0

Dünya’nın önde gelen, prestijli gıda fuarlarından biri olarak kabul edilen Gulfood,23-27 Şubat tarihleri arasında Dubai’de gerçekleştirildi.

Banvit olarak bizlerin de katıldığı ve sponsorları arasında yer alarak destek verdiği Dubai Gulfood Fuarı, düzenlendiği 5 günlük süre boyunca yaklaşık 20 bin marka, 4.500 katılımcı firma ile on binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapmış oldu. Fuar alanında kurduğumuz tanıtım standımızla ziyaretçilerimize şirketimiz ve ürünlerimiz ile Dubai’deki satış ve pazarlama teşkilatımız hakkında bilgiler aktardık, gelen soruları cevaplandırdık. Aynı zamanda tanıtım standımıza uğrayan misafirlerimize geleneksel pişirme ocağından Banvit piliç döner ürünümüzü ikram ettik. Gulfood Gıda Fuarı, gıda sektörünün buluşma noktası olmakla birlikte en büyük satış ve kaynak platformu olma özelliğine de sahip. Fuarda gıda sektörü, restoran ürünleri ve kafe alanındaki mükemmel içerikler, detaylar, dizaynlar, son teknolojiler ve pek çok farklı ürün seçeneği sunuldu. Ayrıca düzenlenen yarışmalar ve sektörel seminerler de gıda sektörü profesyonellerine ile ziyaretçilere farklı bir fuar deneyimi sunmuş oldu.

Önümüzdeki yıl 20. kez düzenlenmesi hedeflenen Gulfood Dubai Gıda Fuarı’nın 8 – 12 Şubat tarihleri 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Paylaş

Cevap yaz