Banvit, İstanbul Champions Running’de…

0

Spor ve sağlıklı yaşamla ilgili pek çok organizasyonun içinde yer alan Banvit,  Vodafone İstanbul Champions’a da katılarak, etkinliğe destek verdi.

İlk kez Mayıs 2013’te koşulan ve şirket çalışanlarından oluşan koşu takımlarına, ekip olarak hareket etmenin keyifli ve eğlenceli yönünü yaşatmayı hedefleyen Vodafone İstanbul Champions, 24 Mayıs tarihinde 3. kez düzenlendi. Banvit olarak, çeşitli departmanlarında çalışan 5 kişilik takımımızla etkinliğin hem yarış ayağın katıldık, hem de ürün sponsoru olarak etkinliğin destekçileri arasında yer aldık.

Şirket çalışanlarından oluşan en az 5, en fazla 20 kişilik koşu takımları, ekip ruhunu perçinleyerek profesyonel hayattaki rekabeti, centilmence koşu parkuruna taşımak üzere Caddebostan Sahili’nde buluştular. Giderek artan katılımla 3.’süne 50’den fazla şirketten, binden fazla çalışanın başvuru yaptığı Vodafone İstanbul Champions Running, benzer profildeki şirketleri bir araya getirirken şirketler arası rekabet ortamını dostane bir şekilde teşvik etmeyi hedefliyor.

“Her plaza çalışanı bir sporcudur” sloganıyla hayata geçirilen 3. Vodafone İstanbul Champions Running’de parkuru en kısa sürede tamamlayan TOFAŞ takımı şampiyon olurken, en hızlı erkek ve kadın sporculara da sürpriz ödüller verildi. Vodafone Istanbul Champions Running ayrıca iyilik peşinde koşmayı destekleyen Adım Adım ile ortak olarak TEGV, TOG ve Koruncuk Vakfı için takımların bağış yapmasına da ön ayak olmuş oldu.

Paylaş

Cevap yaz