Banvit İtibarın Süper Ligi’nde…

0

Banvit, İstanbul Ticaret Üniversitesi’nin akademik denetiminde uluslararası araştırma şirketi XSIGHTS tarafından hazırlanan ‘Türkiye İtibar Endeksi 2013’ listesinde, itibarın süper liginde yer aldı.

İtibar Atölyesi adına İstanbul Ticaret Üniversitesi’nin akademik denetiminde uluslararası araştırma şirketi XSIGHTS tarafından inşaat, otomotiv, hazır giyim, beyaz eşya, bankacılık, gıda, enerji, GSM, elektronik eşya, sigorta, ulaşım ve eğitim sektörleri özelinde gerçekleştirilen Türkiye İtibar Endeksi 2013 sonuçları açıklandı.

Gıda sektöründe tüketicilerine 45 yıldır hizmet veren şirketimiz, ‘İtibarın Süper Ligi’ olarak tanımlanan bu listede yerini aldı. Her geçen yıl üretim performansını ‘Daha iyiye, daha ileriye, birlikte, el ele’ felsefesiyle hareket ederek güçlendiren şirketimiz, bunun yanı sıra değişimi yönetme, dürüst ve şeffaf yönetim ve pazarlama stratejisi gibi pek çok kıstas değerlendirilerek listeye girmeye hak kazandı. Böylece Banvit, TİE Başarı Belgesi almaya lâyık görülen kuruluşlar arasında yer aldı.

Yaptığı yatırımlar, sağladığı istihdam, ödediği vergiler, ürettiği katkısız ürünler ve sosyal sorumluluk projeleri ile ‘Türkiye’nin En Değerli Markaları’ ve ‘Superbrands Türkiye’ gibi önemli listelerde pek çok kez yer alan şirketimizin ‘en itibarlı markalar’ listesinde yer almasında ise değişimi yönetme, dürüst ve şeffaf yönetim ve pazarlama stratejisi gibi kıstaslar etkili oldu.

Banvit’in Türkiye’nin en prestijli markalar arasına girmesi, aslında sürpriz değil. Uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance’ın geçen yıl açıkladığı araştırma sonuçlarına göre “Türkiye’nin En Değerli Markaları” ligine 34. sırada yer alan şirketimiz, 2012 yılında da dünyanın 87 ülkesinde düzenlenen ve iki yılda bir gerçekleştirilen Superbrands Türkiye 2012 listesinde de sektörünün tek temsilcisi olarak 2’nci kez ödüle değer görülmüştü. Şirketimizin bu önemli sonuçlara ulaşmasında ise yaptığı yatırımlar, sağladığı istihdam, ödediği vergiler, ürettiği katkısız ürünler ve sosyal sorumluluk projeleri etkili olmuştu.

 

Paylaş

Cevap yaz