Banvitburada.com’la yılbaşı hindiniz kapınıza kadar geliyor

0

 1450777398_Banvitburada.com_grsel

31 Aralık”a kadar  yılbaşı sofralarınız için bütün hindi, hindi but, hindi rosto ve yarım hindi ürünleri sadece Banvitburada.com’a özel yüzde 20 indirim avantajıyla evinize teslim…

Yeni yıla sayılı günler kala yılbaşı sofraları için plan yapılmaya başlandı. Tüm sevdiklerinizle birlikte keyif içinde geçireceğiniz yeni yıl için bir sürpriz de Banvitburada.com’dan… 21 Aralık – 31 Aralık tarihleri arasında yılbaşı sofralarınız için bütün hindi, hindi but, hindi rosto ve yarım hindi ürünleri sadece Banvitburada.com’a özel yüzde 20 indirim avantajıyla, istediğiniz adrese teslim…
Banvit’in hem sağlıklı ve güvenilir, hem de alternatifli yılbaşı lezzetleri ile şık bir yılbaşı sofrası armağan etmek için Banvitburada.com lezzet alternatifleri sunuyor. Bu yılbaşında da tüm tüketicilerine hitap eden, sofralardaki lezzet ve keyif arayışına en güzel alternatifleri sunan Banvitburada.com, özel ürünleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Yılbaşının lezzet trendi: Hindi…
Kalabalık aileler ve yılbaşını hindisiz geçirmek istemeyenler için bütün hindi, yeni yıl sofralarının klasik, ancak her daim aranan, vazgeçilemeyen özel lezzetlerinden. Eğer biz bütün hindiyi bitiremiyoruz veya fırınımıza sığdıramıyoruz ama hindiden de vazgeçmek istemiyoruz diyorsanız, size önerimiz Banvit yarım hindi. Yeni yıl sofralarında farklı bir lezzet yaklaşımı arayanlar için öne çıkan lezzet trendleri ise hindi but ve hindi rosto. Piliç etinin lezzeti ve pratikliğinden vazgeçmek istemeyenler için uzun süre beslenen ve iri bir piliç olan roaster yine ilk tercihlerden birisi.

Servis ve pişirme kolaylığı Banvit’te…
Banvit, yılbaşına özel olarak ürettiği lezzet alternatiflerini, sağladığı pişirme ve servis kolaylıklarıyla daha da rahat hazırlanabilir hale getiriyor. Tüketicilerin bütün hindi ve roasterları kolayca pişirmelerini sağlayacak pişirme torbası ve termometre hediyeli Banvit hindi ve roaster ürünleri Banvitburada.com’da beyaz et severleri bekliyor.

Yılbaşı lezzetiniz bir tıkla eve servis…
Banvit lezzet alternatiflerini market ve kasaplarda bulabileceğiniz gibi, Banvit’in yaklaşık 4 yıldır hizmet veren e-satış sitesi Banvitburada.com şimdilik sadece İstanbul, Ankara ve İzmir’deki tüketicilerine hizmet veriyor. İster internet üzerinden, isterseniz 444 26 88 numaralı telefondan vereceğiniz piliç, hindi, kırmızı et, hazır ürünler ve şarküteri siparişleriniz soğuk zincir bozulmadan, ücretsiz teslim, teslim anında ödeme ve iade garantisi gibi avantajlarla istediğiniz adrese teslim ediliyor.

Paylaş

Cevap yaz