Banvit’e teşekkür ziyareti

0

Screen Shot 2017-01-26 at 10.30.42 AM

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı (TSÇV) Genel Direktörü Nigar Evgin ile Vakfın Kaynak Geliştirme ve Kurumsal İletişim Müdürü Bilge Aksoy, Banvit’in Bandırma’daki Ana Kampüsü’ne konuk oldular.

TSÇV tarafından 1 Eylül – 31 Ekim 2016 tarihleri arasında Cerebral Palsy’li çocuklar yararına, ülkemizde 3. kez düzenlenen Steptember projesi kapsamında en çok bağış toplayan 1. şirket Banvit olurken, bu iyilik yarışına Türkiye genelindeki çeşitli şirketlerden gönüllü olarak katılan 628 takım arasından Banvit’in Nice Step takımı da en çok bağış toplayan 2. takım ünvanını kazanmıştı.
Bu kapsamda Banvit’e bir teşekkür ziyareti gerçekleştiren Vakıf yöneticileri, gerçekleştirdikleri sunumla Vakfın çalışmaları hakkında Banvit çalışanlarını ayrıntılı olarak bilgilendirdiler. Toplantıda TSÇV Genel Direktörü Nigar Evgin, Banvit’e teşekkür plaketini sunarken, aynı zamanda dereceye giren takımların takım kaptanlarına da teşekkür belgelerini verdi.
Bu yardım seferberliğine tamamen gönüllülük esasına göre Banvit’in farklı departmanlarından katılan 62 çalışanın oluşturduğu 16 takım, Steptember projesi kapsamında toplumsal farkındalığı artırmak amacıyla belirlenen tarihler arasında günde 10.000 adım atmış ve Cerebral Palsy’li çocuklara umut olmak üzere toplam 27.868 TL bağış geliri toplamıştı.

Screen Shot 2017-01-26 at 10.34.14 AM

Paylaş

Cevap yaz