Banvitesor.com yayında!

0

aa

Türkiye’nin önde gelen gıda üreticilerinden biri olan Banvit, kanatlı sektöründe bir ilke daha imza attı. Beyaz et ile ilgili olarak sizlerin akıllarına takılan ve onlara ilettiğiniz sorular, uzmanlar tarafından Banvitesor.com’da yanıtlanıyor.

 Son yıllarda pek çok endüstriyel gıdaya karşı pek çok asılsız iddia çıktı. Yıllardır severek tükettiğimiz pek çok besin kaynağı ve bunların üretimi ile ilgili olarak şehir efsanelerine varan cümleler kuruldu. Pek çok anne, sofrasını kurarken alışmış olduğu bilgilerden şüphe duymaya başladı. İlk günden beri ürünlerine, üretiminden dağıtımına, hijyenden sağlık şartlarına kadar pek çok konuda detaylara önem veren Banvit, Türkiye’de kendi sektöründe bir ilke daha imza atarak akılları kurcalayan sorulara cevaplar veriyor, yanlış bilinenleri aydınlatıyor ve şehir efsanelerine nokta koyuyor.
Gazeteci, belgeselci, gezgin sıfatları ve çocuklarının sağlığını düşünen bir baba sorumluluğuyla Banvit tesislerini ziyaret eden Fatih Türkmenoğlu, merak edilen tüm soruları uzmanlarına yöneltiyor ve aldığı bilimsel cevapları tüketicilerle paylaşıyor.

Videolu yanıtlar meraklıları aydınlatıyor
Piliçler 45 günde nasıl bu kadar hızlı büyüyor? Katkısız ürünler gerçekten katkısız mı? Piliçlere hızlı büyüsünler diye hormon veya antibiyotik veriliyor mu? Piliç eti nasıl bu kadar kısa sürede pişiyor? Nugetlar nasıl yapılıyor, içinde neler var? Piliçler İslami usullere uygun olarak mı kesiliyor? Kuş gribi tüketiciler için bir risk mi? Bunun gibi pek çok sorunun cevabını merak ediyorsanız hemen Banvitesor.com’a tıklayın. Hepsinin cevaplarını oradan izleyerek alabileceksiniz.
Daha da önemlisi, beyaz et ilgili merak ettiğiniz sorularınızı www.banvitesor.com üzerinden iletebilecek, cevaplarını da Fatih Türkmenoğlu ile birlikte Banvit uzmanlarından alabileceksiniz. Daha çok insanı bilgilendirmek adına sitede izlediğiniz videoları da sosyal paylaşım siteleri üzerinden paylaşabilirsiniz.

Banvitesor.com’un bir diğer özelliği de satın almış olduğunuz Banvit ürünlerini site üzerinden de takip edilebilmeniz. Paket üzerinde bulunan barkod ve seri numaralarını sitede yer alan bölüme girerek aldığınız ürünün tüm geçmiş üretim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Paylaş

Cevap yaz