Daha yeşil yemek odaları için

0

Daha yeşil yemek odaları için

Yemekle en çok bağdaştırılan renk nedir dersiniz? Tabii ki yeşil. Her ne kadar beyaz da akla gelir gibi olsa da  sağlıklı beslenmeyi çağrıştıran renk deyince akla şüphesiz yeşil gelir!

 

Daha keyifli yemekler için sofrasına koyduğunuz yiyecekler kadar yediğiniz ortamın da davetkar olması önemli. İster yemek odanız olsun, ister salonunuzda bir bölüm, yeşil rengi nasıl daha farklı kullanabileceğinize dair size seçeneklerimiz var.

Eğer kahverengi veya ahşap tonlarında bir yemek bölümünüz varsa çok şanslısınız. Yeşil en uyumlu renginiz olacaktır. İstediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Kimi zaman elmaları  masanın üstüne dekoratif olarak kullanabilir, isterseniz duvarları değerlendirebilirsiniz. Perde ve halılar de renk katmak için önemli parçaların başında geliyor.

7
6

Duvarlarınızı böyle yeşil tabaklarla süslemeye ne dersiniz. Ve civara serpiştirebileceğiniz birkaç yeşil biblo da ortamı tamamlayacaktır.

8

Aydınlatma alternatiflerinizi de unutmayın. Yeşil lamba ve apliklerle yemek odanızı şenlendirebilirsiniz. Masanızın üzerine de yeşil saksılar nefis olacaktır.

Yeşil sandalyelere ne demeli? Modern ya da klasik her türlü ortama da son derece yakışıyor.

12

Siyah beyazın klasını tamamlayan yeşil detaylar…

 

kaynak: www.decoist.com

 

 

Paylaş

Cevap yaz