Davetliler Banvit tadım gecesinde buluştu…

0

Türk damak tadının vazgeçilmez lezzeti Banvit, ilham veren tasarımlarıyla dikkat çeken Özlem Süer ve Türkiye’nin ilk uluslararası ağırlama akademisi USLA, cemiyet hayatının önde gelen isimlerini Özlem Süer House Nişantaşı’nda ağırladı.

Ünlü tasarımcı Özlem Süer, Banvit Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Görener ile Banvit Kurumsal Gelişim ve İletişim Direktörü İlgi Görener ev sahipliğinde düzenlenen geceye; Selahattin Dönmez, Tuna Kiremitçi, Hilal Mocan, ve Niyazi Erdoğan gibi seçkin davetliler katıldı.

Hasan Elgün, İlgi Görener, Pınar Özyiğit, Nora RomiUSLA’nın ünlü şeflerinin elinden, birbirinden lezzetli özel soslar ve karışımlar eşliğinde sunulan Banvit ürünleri ise davete ayrı bir lezzet kattı. Gecenin sonunda ağırlama tasarımı konusunda da söz sahibi olan Özlem Süer’in yeni koleksiyonunun sergilendiği mini bir defile de düzenlenerek davetlilere görsel bir şölen yaşatıldı. Banvit, Özlem Süer ve USLA’nın işbirliği ile gerçekleşen ve serinin ilki olan keyifli gece, cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden tam not aldı. Banvit, Özlem Süer ve USLA’nın ev sahipliğinde başlayan etkinlik serisi farklı konuklar ve sürprizlerle devam edecek.

Paylaş

Cevap yaz