Dragon Yarışları sona erdi…

0

7 yıldır düzenlenen Dragon Bot Yarışları’nın bu yılki İstanbul ayağı 31 Mayıs – 01 Haziran tarihlerinde İstanbul Haliç’te, Sütlüce İmrahor Park’ında adeta bir festival havasında gerçekleştirildi. Yaklaşık 160 takımın yer aldığı yarışlara Banvit olarak 6. kez katıldık.

Düzenelenen yarışlarda idari ve üretim departmanlarımızda görevli çalışanımızdan oluşan kürek takımımızla yer aldık. Yarışmanın ilk günü Banvit kürek takımı iyi bir derece elde ederek organizasyonun 2. günü sport kategorisinde yarışmaya hak kazandı. 2. gün yapılan yarışlarda da iyi dereceler elde eden takımımız, şampiyonluk mücadelesinde elde ettiği 01:11’3’lük süre ile yarışları 7. sırada tamamladı. Saniyelerin hatta saliselerin bile çok önem taşıdığı yarışlarda, takımımızdan yaklaşık 5 saniye ileride olan Marportt-1 takımı 1’inci olurken, 2’inci Upjet Travel Group ve 3’üncü ise İntertek oldu.

Bu yılki bot yarışlarında kategorimizde 1’inciliğe ulaşamasak da, 2014 Dragon Festivali’nden ödülsüz dönmedik ve geçen yılki gibi farklı bir kategoride ödüle değer görüldük. Her yıl merakla beklenen bu bölümde Tanıtım ve Halkla İlişkiler Departmanı’mızdan Işıl Utku’nun takım davulcumuz için tasarlayıp uyguladığı kostüm, 2014 Dragon Bot Yarışları Kostüm Yarışması’nda jüri tarafından “En Renkli Kostüm Şovu” ödülüne lâyık görüldü.

Gerek takımda yer alan arkadaşlarımızın özverili çalışmaları ve arkadaşça tavırları, gerekse alana kurduğumuz tadım standımızdan ikram ettiğimiz Banvit ve Banvit Kırmızı lezzetleri ile festivale yine ayrı bir renk ve lezzet katmış olduk. Yarışlarda şirketimizi başarıyla temsil eden arkadaşlarımızı kutluyoruz.

Paylaş

Cevap yaz