En yaratıcı tavuk tarifleri yarışıyor

0

Yemek+Yarismasi

Sağlıklı Tavuk Bilgi Platformu’nun 24 Ağustos’da başlattığı “Tavukla Yaratıcı Tarifler” isimli yarışmanın kazananları büyük ödüllerin sahibi olacak. Hemen katılın, şahsınızı kaçırmayın.

Beyaz Et Sanayicileri ve Damızlıkçıları Birliği Derneği ve Sağlıklı Tavuk Bilgi Platformu’nun Facebook üzerinden başlattığı yeni dijital yemek yarışmasıyla tüm katılımcılar, hem çok keyifli ve bilgilendirici bir deneyim yaşıyor hem de büyük para ödüllerinin sahibi oluyor.. “Tavuk etiyle en yaratıcı tarifi ben yaparım” diyenleri arayan yarışma, tüm Türkiye’den katılımcılarını bekliyor.

Başvuru yapmak çok kolay
Başvuru, www.facebook.com/tavukvesaglik Facebook sayfasında yönlendirmesi bulunan http://apps.facebook.com/tavuklayaraticitarif internet adresine ücretsiz giriş yaparak gerçekleştirilebiliyor. Yarışma başvuruları, Tavuk ve Sağlık Facebook sayfasında 24 Ağustos 2015 Pazartesi günü saat 11.00’da başlıyor, 6 Kasım 2015 Cuma günü saat 18.00’da ise sona eriyor.

Yarışma jürisi ve ödüller
Ön jüri üyeliğini Yemek Bloggerı Nilay Tulum ve Ünlü Şef Eyüp Kemal Sevinç’in üstlendiği yarışmada jüri koltuğunu ise BESD-BİR Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Sait Koca, BESD-BİR Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Görener, Danışman Prof. Dr. Ali Atıf Bir, Yemek Bloggerı Nilay Tulum, Şef Eyüp Kemal Sevinç ve Diyetisyen Güneş Aksüs dolduruyor. Yarışmanın final etkinliğinde jüri üyeleri tarafından birinci seçilecek katılımcıya 7.500 TL, ikinciye 5.000 TL ve üçüncüye 2.500 TL para ödülü verilecek. Katılımın ücretsiz olduğu yarışmada “Tavuk ile Yaratıcı Tarifler” hazırlayacak olan katılımcılar, tarifleri malzeme ve görsellerle de destekleyerek siteye yerleştirirken, yarışma finalinde de bir saat içerisinde siteye yerleştirdikleri tarifleri yapmakla yükümlü olacaklar. Ayrıca yarışmaya katılım gösteren tüm katılımcılara yarışmaya özel tasarlanan mutfak önlüğü hediye edilecek.

Paylaş

Cevap yaz