Hindi kıyma ile harika yaz sofraları

0

Sıcakların zirveye çıkacağı Ağustos ayına girmeye az kaldı. Sıcaklarda yemek yapmak da yemek de biraz zor oluyor. Ne var ki aç da durulmuyor! Daha hafif ve lezzetli yemek arayışı olanlara önerimiz var: Banvit, hem sağlıklı beslenmek hem de formuna dikkat etmek isteyenleri dinledi. Protein deposu olan hindi kıymanın yağ oranını yüzde 1’e düşürdü.

Hindi eti, önemli bir protein kaynağı olması sebebiyle son zamanlarda sağlıklı beslenmek ve formuna dikkat etmek isteyenlerin ilk tercihi olmaya başladı. Kalori ve kolesterol düzeyi düşük olan Banvit hindi kıymanın şimdi yağ oranı da düşürüldü. Yemeklere katacağı lezzeti ise büyüdü. Banvit sağlıklı beslenmek isteyen ve formuna dikkat eden sporseverlere kulak verdi, hindi kıymasının yağ oranını azaltarak yüzde 1’e indirdi. Tabii bu biz kadınlara da yaradı!

İşte size hazır iki tarifimiz de var: Hemen linke tıklayabilirsiniz.
Hindi Kıymalı Kabak Musakka

Hindi Kıymalı Makarna

Hindi kıymayı denemek isteyenler Banvit’in tüm ürün çeşitlerine market ve kasapların yanı sıra İstanbul, İzmir ve Ankara’da hizmet veren e-satış sitesi www.banvitburada.com‘dan  veya 444 26 88 numaralı telefondan ulaşılabilir.  Üstelik siparişleriniz soğuk zincir bozulmadan, ücretsiz teslim, teslim anında ödeme ve iade garantisi gibi avantajlarla sunuluyor.

Paylaş

Cevap yaz