Hindi kıyma ile yapabileceğiniz nefis tarifler

0

Screen Shot 2016-08-24 at 10.52.16 AM

Son zamanlarda pek çok kişi hindi kıyma ile hem daha sağlıklı hem de lezzetli yeni lezzetler peşinde… Hindi eti, önemli bir protein kaynağı olması sebebiyle son zamanlarda sağlıklı beslenmek ve formuna dikkat etmek isteyenlerin ilk tercihi olmuş durumda. Kalori ve kolesterol düzeyi düşük olan Banvit hindi kıymanın şimdi yağ oranı da düşürüldü. Biz de sizler için beş harika tarif hazırladık. Keyifle ve afiyetle yemeniz için… Tariflere erişmek için üzerlerine tıklamanız yeterli.

Bu arada hatırlatalım, Hindi kıymalı bu lezzetleri denemek isteyenler Banvit’in tüm ürün çeşitlerine market ve kasapların yanı sıra İstanbul, İzmir ve Ankara’da hizmet veren e-satış sitesi www.banvitburada.com‘dan  veya 444 26 88 numaralı telefondan ulaşılabilir.  Üstelik siparişleriniz soğuk zincir bozulmadan, ücretsiz teslim, teslim anında ödeme ve iade garantisi gibi avantajlarla sunuluyor.

Hindi Kıymalı Makarna

Kıymalı makarnayı daha hafif bir hale getirmek isteyenler için…

Screen Shot 2015-07-23 at 2.56.54 PM

Hindi Kıymalı Kabak Musakka

Her mevsim güvenli tüketebileceğiniz hindi etini kabak ile birleştirip nefis bir yemek yapabilirsiniz. Bol miktarda dereotu ve nane katarak da yemeğinizin aromasını arttırabilirsiniz.

hindikiymalikabakmusakka

Hindi Kıymalı Biber Dolma

Sevilen geleneksel yemeklerimizden olan biber dolmasını hindi kıyma ile denemelisiniz. Tabi patlıvan, kabak ya da domates de olur.

Screen Shot 2016-08-24 at 2.36.42 PM

Hindi Burger Köfte

Ve evde bayram havası esecek!

Screen Shot 2016-02-23 at 6.04.37 PM

Marul Yaprağında Baharatlı Kıyma

Mideniz mi kazınıyor? Şöyle sizi tam kıvamında doyurmasını hayal ettiğiniz, ama ne olduğunu kestiremediğiniz bir yemek var aklınızda ama ne? Kıymayla yeşilliğin buluşması desek…

Screen Shot 2016-08-24 at 2.34.23 PM

Paylaş

Cevap yaz