İnternetin en etkili anneleri ile buluşma…

0

Banvit tarafından düzenlenen bilinçlendirme ve bilgilendirme amaçlı ilk toplantı bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde İzmir’de yapılmıştı.

 
12 Haziran 2014 Perşembe günü İstanbul’da da gerçekler konuşuldu, tartışıldı. Banvit’in düzenlediği bu etkinliğin amacı beslenme, yediğimiz endüstriyel ürünler, tavuk üretimi gibi konularda doğruları aktarmaktı. Marka yöneticileri sosyal medyada oldukça etkili olan annelerle bu toplantıda bir araya geldi.

İnsanları çok çabuk etki altında bırakarak kararların değişmesine neden olan beslenme konusundaki şehir efsanelerini Banvit A.Ş. Kurumsal Gelişim ve İletişim Direktörü İlgi Görener cevapladı. Gerçekler masaya yatırıldı ve pek çok doğru bilinen yanlış, uzmanlar tarafından da değerlendirildi; asıl olanlar onaylandı.

İstanbul’da ağırlanan grupla da yemek, beslenme, tavuk ve benzeri konularda kafaları karıştıran konular konuşuldu. Pek çok anne sorularını çekinmeden sordu ve aldıkları tatmin edici cevaplar karşısında mutlu oldular. Yalan yanlış ya da saptırılmış bilgi kirliliği ile akıllarının karıştığını itiraf eden anneler, aldıkları güvenilir bilgiler sayesinde artık ne yapacaklarını bildiklerini gönül rahatlığıyla ifade ettiler.

 

Paylaş

Cevap yaz