İyilik yarışında ipi Banvit göğüsledi…

0

screen-shot-2016-11-04-at-9-33-22-am

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı’nın (TSÇV) bu yıl ülkemizde 3. kez gerçekleştirdiği Steptember isimli proje kapsamında en çok bağış toplayan şirket Banvit oldu…

Cerebral Palsy’li çocuklar yararına, TSÇV tarafından ülkemizde 3. kez düzenlenen Steptember projesi 1 Eylül – 31 Ekim 2016 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Projeye katılan şirketler ve gönüllü çalışanlarının katılımıyla oluşan 628 takım, 2.069 gönüllü günde 10.000 adım attı ve Cerebral Palsy’li çocuklara umut olmak için bağış topladı. Banvit, bu iyilik yarışında ipi, en çok bağış toplayan şirket olarak göğüsledi.
Bugüne kadar pek çok farklı Kurumsal Sosyal Sorumluluk projesini hayata geçirdiklerini belirten Banvit A.Ş. Kurumsal Gelişim ve İletişim Direktörü İlgi Görener, tamamen çalışan gönüllülüğüne dayalı bu projede yer almaktan mutluluk duyduklarını belirtti. Görener; “Banvit bünyesinde toplam 16 takım ve 64 çalışanımızla projeye destek verdik. Çocukevimizin altı yaş grubundaki küçük Banvit’liler bile öğretmenleri ile birlikte yaptıkları kurabiyeleri şirket içerisinde çalışanlarımıza satarak, elde ettikleri geliri projeye aktardı. Çalışanlarımız 2 el eşya satarak, takı tasarlayarak, evde hazırladıkları yiyecekleri satarak 27.868 TL bağış geliri topladılar. Cerebral Palsy’li çocukların tedavisi için oluşturduğumuz bu sinerji bizleri hem mutlu etti, hem de gururlandırdı. TSÇV başta olmak üzere, çalışanlarımıza, diğer tüm katılımcı ve destekçilere teşekkür ediyoruz.” dedi..

Paylaş

Cevap yaz