İzmir’li hanımlardan Banvit’e tam not!

0

Screen Shot 2016-05-18 at 11.52.29 AM

Banvit, Bandırma’da bulunan ana üretim kampüsünde İzmir’den gelen 75 kişilik bir tüketici grubunu ağırladı.

Gezide Banvit’in üretim entegrasyonu hakkında ayrıntılı bilgiler alan İzmir’li hanımlar, şirketin yüksek üretim standartları, uyguladığı hijyen ve kalite programları ile Banvit lezzetlerine tam not verdi.
İki ayrı grup halinde gerçekleştirilen gezi programına İzmir’den gelen toplam 75 kişilik bir tüketici grubu katıldı. Banvit’in ana üretim kampüsünde bulunan İleri İşlem Tesisleri ile Kesimhane ziyaretini gerçekleştiren İzmir’li hanımlar, ardından Banvit Kanatlı Koordinasyon Direktörü Veteriner Hekim Erdal Elmas ve Banvit Kalite Güvence Direktörü Çiğdem Kızılay Karaoğlu tarafından gerçekleştirilen bir sunumla ayrıntılı olarak bilgilendirildiler.
Tavuk üretimi ile ilgili asılsız iddiaların da konuşulduğu toplantıda, İzmir’li hanımlar tavuk eti hakkında merak edilen her soruya yanıt buldu. Ayrıca Banvit’in İstanbul ve Ankara’da olduğu gibi İzmir’de de faaliyet gösteren e-satış sitesi Banvitburada.com hakkında da bilgiler paylaşıldı, tüketicilerin yorumları ve memnuniyetleri alındı.
Toplantı ve gezi programı sonrasında Banvit’in, Balıkesir’in Erdek İlçesi Düzler mevkiinde bulunan Eğitim ve Dinlenme Kampı’nda misafir edilen İzmir’li hanımlar, Bandırma’nın mutfak konusunda tanınmış ismi Ahsen Özman’dan, tavuk eti kullanılarak hazırlanan Tatar Mantısı (Mentü) ve Çiğ Börek yapımıyla ilgili kısa bir workshop aldılar. Gezi programı Manyas Kuş Cenneti Milli Parkı’nın gezilmesiyle son buldu.

 

Paylaş

Cevap yaz