KOÇ’ta KAMP 2014!

0

Kurucumuz ve Yönetim Kurulu Danışmanı’mız Vural Görener gençlerle birlikte…

Koç Üniversitesi Pazarlama Kulübü tarafından gerçekleştirilen Kamp 2014 isimli etkinlik, 4 – 6 Nisan tarihleri arasında üniversitenin İstanbul Sarıyer’de bulunan Rumeli Feneri Kampüsü’nde gerçekleştirildi.

Bu sene 10.’su düzenlenen ve çeşitli sektörlerden alanının önde gelen isimlerinin katılığı etkinlikte, Pazarlama Kulübü’nün daveti üzerine Kurucumuz ve Yönetim Kurulu Danışmanımız Vural Görener de yer alarak, Kamp 2014’ün ilk günü genç üniversitelilerle bir araya geldi.

Sevgi Gönül Kültür Merkezi’nde düzenlenen konferansta, Vural Görener iş hayatına adım adım yaklaşan gençlere, “İş yaşamında yabancı dilin önemi” konulu bir konuşma yaptı. Vural Görener yeni jenerasyonun, geçmiş jenerasyonlara göre daha şanslı olduğunu vurgulayarak, bilgiye ulaşmanın bilgisayar ve internet gibi sınırları kaldıran teknolojik gelişmelerle artık çok daha basit olduğunu, bu nedenle de öğrenmenin kolaylaştığını aktardı. Görener; gençlere öğrencilik dönemlerinde muhakkak İngilizceyi çok iyi derecede öğrenmelerini öğütleyerek, yarım asırı aşan iş hayatında, öğrencilik yıllarında öğrendiği yabancı dillerin, özellikle de İngilizce’nin önemli kapıları açmasında kilit rol oynadığını anlattı.

Konuşmasının sonunda öğrencilerden gelen soruları cevaplandıran Vural Görener, Pazarlama Kulübü tarafından hazırlanan etkinlik tanıtım filmi için kısa bir röportaj verdi. Genç üniversitelilerin büyük bir ilgiyle izlediği oturumun ardından, etkinliğe katılan üniversitelilere Kültür Merkezi çıkışında tadım aracımızdan çeşitli Banvit lezzetlerini ikram etmeyi de ihmal etmedik. 2005 yılından beri her yıl Nisan ayının ilk haftası Koç Üniversitesi ana kampüsünde gerçekleştirilen KAMP organizasyonu Koç Üniversitesi Pazarlama Kulübü’nün yıl içinde düzenlediği en büyük ve en kapsamlı organizasyon. KAMP, İstanbul ve özellikle Anadolu Üniversitelerinde pazarlama konusunda gelecek vaat eden fakat kendini geliştirmek ve sektörleri tanımak hususunda yeterli imkâna sahip olmayan öğrencileri ve iş yaşamlarıyla fark yaratmış profesyonelleri bir araya getiriyor. Adı gibi, içeriği de bir KAMP özelliğine sahip olan organizasyon, dört gün boyunca yoğun bir eğitim programının uygulanması yönüyle Türkiye’de kendi alanında bir ilki gerçekleştiriyor.

Paylaş

Cevap yaz