Mutfakta duvar kağıdını nasıl kullanabilirsiniz?

0

11

Son yıllarda ev trendlerine bakıldığında duvar kağıtlarına büyük bir dönüş göze çarpmakta. Ama öyle çeşitler var ki artık, onlara duvar kağıdı demek haksızlık olur. Görsel zenginliğin yanı sıra, silinebilir olmaları, nemden ya da sudan etkilenmemeleri banyo ve mutfaklarda bile kullanılabilmelerini sağlıyor.
Doğrusunu isterseniz son derece de akıllıca bir formül çünkü bir duvara kullandığınız zaman bile ortamın bütün havasını değiştirmeniz, son derece şık ve göz alıcı bir hale getirmeniz mümkün.
İşte size mutfaklarınızda da kullanabileceğiniz farklı tarzlarda duvar kağıdı örnekleri…

1

Duvar kağıtları odanıza renk katmanın en pratik ve kolay yollarından biri.Mutfağınız için kağıt seçerken desenlerin zenginliğinden faydalanabilirsiniz.

3

Çiçek ve doğadan desenler, hayvanlar, yapraklar her zaman ortama sıcaklık katar. Bir duvarı yaparak da mutfağınızı derinleştirebilirsiniz.

7

Başka bir oda ile bağlantısı olan mutfağınız varsa duvar kağıtlarını iki oda arasında bağlantı kurabilecek şekilde her iki tarafta da değerlendirebilirsiniz.

8

Mutfağınızda konsepte uygun desenlerde duvar kağıtları da tercih edebilirsiniz.

9

Resimdeki gibi tepsiler, çaydanlıklar ve bu tip görseller mutfağınızda bütünlük sağlar.

10

Burada da eski alışık olduğumuz fayans görüntüsüne uygun bir duvar kağıdı uygulaması görüyorsunuz. Son derece şık duruyor.

13

Geometrik desenler, ve özellikle doğru seçilmiş renklere hakim desenler mutfağınıza çok yakışacaktır.

Kaynak: decoist.com

Paylaş

Cevap yaz