Olimpiyat ateşi Ege’de!

0

Screen Shot 2015-07-13 at 3.59.31 PM

Hugo Boss’un olimpiyat ateşi bu yıl da barış, kardeşlik ve dostluk için yandı.

Ege Serbest Bölgesi’nde, tekstil alanında faaliyet gösteren Hugo Boss’un geleneksel hale getirdiği ve her yıl dopdolu bir programla düzenlenen ‘Hugo Boss Olimpiyatları’ şirketin İzmir’deki kampüsünde gerçekleştirildi. Olimpiyat ateşi her yıl olduğu gibi bu yıl da barış, kardeşlik ve dostluk için yandı.
Bizlerin de ürün sponsoru olarak destek verdiğimiz olimpiyatların bu yıl dokuzuncusu düzenlendi. Ürün ikramımız dışında etkinlikte katılımcılara e-satış sitemiz banvitburada.com ile ilgili broşürler ve indirim kuponları da dağıtma fırsatı bulduk.
Maksimum performans, birlik ve beraberlik amacı taşıyan olimpiyatlarda Hugo Boss ailesi hem yarıştı, hem de dayanışmanın güzel örneklerini sergiledi. Çalışanlar arasındaki birlik ve beraberlik ruhunu güçlendirmeyi amaçlayan etkinlik adeta bir şenlik havasında geçti. Tavla, langırt, masa tenisi, voleybol, basketbol, king, satranç, atletizm ve bilardo karşılaşmaları etkinliği keyifli bir şölene dönüştü. Etkinlikte ayrıca çocuklar için resim yarışması da düzenlendi. Bir gün olarak planlanan etkinlik, katılımın beklenenin üzerinde gerçekleşmesi nedeniyle 2 günde tamamlandı.

Paylaş

Cevap yaz