Olursa pek keyifli olacak 5 yeni mutfak aleti!

0

Teknoloji mutfak dünyası için de hızla ilerlemekte ve yaşamı kolaylaştıran ürünler sunmakta. Şart mı, bilemeyiz ama bu aşağıdakilere sahip olmak eğlenceli ve hayatı kolaylaştırıcı olacaktır; orası kesin…

1

Kahve yapan buzdolabı
Kapağı açmadan su ve buz veren buzdolaplarına aşinayız da sıcacık kahvemizi hazırlayan bir buzdolabı da hiç fena olmazdı doğrusu.

2

Muhteşem kalem
Kahvelerinizin, kek, pasta ya da böreklerinizin üzerine istediğiniz yazıyı yazmanızı veya basitçe çizimler yapmanızı sağlayacak bu kaleme ne dersiniz? İCinnibird Spice Pen adlı bu kalem mutfağınıza keyif katacaktır.

3

Wi-fi kahve makinası
Sabah ayılmak için kahveye ihtiyaç duyanlar buna bayılacak. Akıllı telefon ya da tabletlerle iletişime geçebileceğiniz bu kahve makinası ile yataktan kalkmadan kahvenizi hazırlayabilirsiniz. Hatta birçok marka bu kahve makinalarını üretmeye başladı bile.

4

 

 

 

 

 

 

 

 

Mutfak tabletleri
Canım hassas telefon ve tabletlerimizi mutfakta kullanırken, hele ki onlardan yemek yapmak için yararlanırken epey endişe etmemiz doğal. Islanması, yağlanması ya da soslanmasından dolayı görebileceği zarar pek hoşumuza gitmez. Sony’nin çıkardığı bu özel mutfak tableti ile bu sıkıntı ortadan kalkıyor.

5

Akıllı yumurtalık
Her mutfağın vazgeçilmezi olan yumurtalar bir bakmışsınız ki bitmiş! Ya da unutulmuş bir takım yumurtalar duruyor dolapta. Şimdi bunlar ne durumda acaba? 14 yumurtanın yerleştirileceği bu yumurtalık size yumurtalarınızın bitmesine yakın haber veriyor. Ya da zamanının geçmesine… Nasıl mı? Akıllı telefonunuzla kurduğunuz bağlantı ile size bu bilgileri mesajla iletiyor.

Paylaş

Cevap yaz