Şampiyonlar ödüllendirildi…

0

Türkiye Basketbol Ligi ekiplerinden Banvit BK A takım antrenmanı öncesi yaz döneminde Genç ve Ümit Milli Takımlar ile Avrupa Şampiyonluğu yaşayan Teknik Ekip ve Oyuncular için bir kutlama merasimi yapıldı.

Bilindiği gibi Girit’te düzenlenen Ümit Erkekler Avrupa Şampiyonasında Milli Takımımız şampiyonluğa ulaşmış, Genç Milli Takımımız ise Konya’da düzenlenen Genç Erkekler Avrupa Şampiyonasını birinci sırada tamamlamıştı. Aynı zamanda Ümit Milli Takım menajerliğini yürüten Banvit A Takım Menajeri Turgay Zeytingöz, Ümit Milli Takım Yardımcı Antrenörü olarak görev yapan Bandırma Kırmızı Antrenörü Semih Soğuksu, oyunculardan Talat Alp Altunbey, Tolga Geçim ve Metehan Akyel şampiyon Milli Takım kadrolarında yer almıştı.

A Takım ve Altyapı Teknik Ekip ve oyuncularının bulunduğu kutlama töreninde kısa bir konuşma yapan Banvit Basketbol Kulübü Başkanı Sn.Özkan Kılıç; ”Kazandıkları Avrupa Şampiyonlukları ile hepimize büyük bir gurur yaşatan Ümit ve Genç Milli Takım kadrosu içerisinde yer alan oyuncularımıza ve teknik ekibimizden arkadaşlarımıza tekrar çok teşekkür ediyoruz. Türkiye’ye önümüzdeki senelerde büyük başarılar yaşatacak çok önemli jenerasyonlar geliyor. Bu vesile ile kazanılan başarılarda emeği geçen herkesi tebrik ediyor ve şu anda Avrupa Şampiyonasında mücadele veren Yıldız Milli Takımımıza başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Kutlama töreni ödüllerin takdimi, özel olarak hazırlanan ve üzerinde Milli Takımların Şampiyonluk resimleri bulunan pastanın kesilmesi ve fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Paylaş

Cevap yaz