Sünnet şenliğimiz bu kez İzmir’de…

0

Artık gelenekselleşen Banvit Sünnet Şenliği’mizin, Bandırma ayağını Ağustos ayında merkez kampüsümüzde düzenlemiştik. Şenliğimizin İzmir ayağını ise 6 Eylül tarihinde, İzmir Armutlu’da bulunan kampüsümüzde gerçekleştirdik.

Kampüs alanı içerisindeki yeşil alanda düzenlediğimiz şenlik etkinliklerine, İzmir’den gelen özel animasyon ekibinin çocuklar için hazırladığı eğlenceli oyunlar damgasını vurdu. Gün boyunca müzik yayını, balon ve yüz boyama standları, pamuk helva, dondurma gibi ikramlar ve gerçekleştirilen mini yarışmalarla oldukça coşkulu geçen şenlikte çocuklar, doyasıya eğlenme fırsatı buldular. Kimi zaman anne ve babaların da eşlik ettiği oyunlarda, görülmeye değer renkli sahneler de yaşandı.

Şenlikten önceki haftalarda sünnet işlemleri tamamlanan çocuklarımıza hediye olarak birer bisiklet armağan edildi.
Okunan mevlütün ardından, davetlilere lokma ve yemek ikramı yapıldı. Hatıra fotoğrafı çekimi ve bisikletlerin teslim edilmesi ile sünnet şenliği sona erdi. Tanıtım ve Halkla İlişkiler Bölümümüz tarafından organize edilen ve yaklaşık 250 davetlinin ağırlandığı sünnet şenliği, yalnızca şirketimizde çalışan personelimizin çocuklarını kapsıyordu.

Paylaş

Cevap yaz