Yee baby yee…

0

NBA’in eski oyuncularından Tim Hardaway, Sr. ve New York Knicks takımında oynayan oğlu Tim Hardaway, Jr. Banvit reklamında rol aldı.

NBA işbirliği ile Türkiye genelinde 5 ilde düzenlediğimiz Banvit Jr. NBA Cup’ın İstanbul’daki kapanış karşılaşmaları ve basın toplantısına katılmak üzere Banvit’in davetlisi olarak Amerika’dan ülkemize ilk kez gelen NBA misafirlerini Bandırma’da da ağırladık.

NBA’in efsane isimlerinden Tim Hardaway, Sr. ve New York Knicks takımında oynayan oğlu Tim Hardaway, Jr. Banvit’in reklam çekimleri için Banvit Basketbol Kulübü’ne konuk oldular. Oldukça keyifli ve eğlenceli anlara sahne olan çekimlerde, baba Hardaway ve oğlunun sıcak ve sempatik davranışları dikkat çekti. Baba oğulun birlikte rol aldığı reklam çalışması, devam eden montaj ve kurgu çalışmalarının ardından önümüzdeki günlerde çeşitli mecralarda yer bulacak.

Reklam filmi dışında, çekimler esnasında gerçekleştirilen fotoğraf çekimi ile babalar gününe özel bir basın ilanı çalışması da hazırlanarak, ulusal pek çok gazetede Banvit’in babalar günü kutlaması olarak yayınlandı.

Paylaş

Cevap yaz