Yeni yıla bir iyilikle başlayın!

0

screen-shot-2016-12-28-at-2-20-13-pm

2017 yılıyla beraber 10. yaşını kutlayacak olan Kızlar Banvit’le Okula burs programı kapsamında bir başka güzel proje daha filizleniyor. Hadi siz de burs programındaki kız öğrenciler ve Banvit Baksetbol Takımı oyuncularının keyifli fotoğraf karelerinden oluşan Banvit Basketbol Kulübü 2017 Takvimi‘ni alarak bu projeye destek verin, yeni yıla bir iyilikle başlayın. 

Bandırma ve civarını kapsayan yerel kapsamlı bu anlamlı burs programı kapsamında, Banvit Basketbol Kulübü A takımı oyuncularının desteği ile bu yıl 7.’si hazırlanan takvim çalışması sevenleri ile buluşmaya hazır.

screen-shot-2016-12-28-at-4-25-10-pm

Bu yıl “Geleceğim ve Ben” teması altında şekillenen takvim çalışmasında, burs programından yararlanan kız çocuklarının gelecekte seçmeyi planladıkları meslekler mizanse edildi. Burs programındaki kız öğrenciler ve Banvit Baksetbol Takımı oyuncularının keyifli fotoğraf karelerinden oluşan takvimi, Banvitburada.com’dan ve Banvit Basketbol Kulübü’nden 20 TL + KDV bedelle satın alarak projeye siz de gönüllü olarak destek verebilirsiniz.
Geçtiğimiz senelerde Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği’nden “Kaynak Geliştirme” alanında bir de ödül sahibi olan takvim projesinin satışlarından elde edilecek gelirler, bu sene de Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Bandırma Şubesi’ne aktarılarak, daha çok üniversite öğrencisine burs verilmesi için kaynak sağlanmış olacak.

Paylaş

Cevap yaz